ALTERNATIVE HAIR SHOW 2014 року - це лондонське шоу завжди є важливим заходом в календарі стилістів, а значить, торгова марка PARLUX обов'язково візьме участь в таку важливу подію, де можна презентувати нові продукти і підтримати комунікацію зі старими і новими клієнтами. На стенді Parlux в цьому році акцент був зроблений на фені Parlux 385 PowerLight® Light Blue Emerald - нової колірної версії всім вподобаного електроінструменту, яка привернула увагу перукарів, які відвідали це шоу.

Як завжди, фени для волосся Parlux були найбільш затребуваними серед стилістів, що представляють свої творіння на різних live-шоу, які відбулися під час цього триденного заходу. Те ж саме відбулося в неділю 12 жовтня на сцені Alternative Hair Show "Рівновага", в фантастичне шоу, яке відбулося в знаменитому Королівському Альберт-Холі, де багато ікон міжнародного перукарського руху показали свої найкращі зачіски і творчості.

Ця традиційна благодійна акція, створена стилістом Тоні Ріццо в 1983 році і існуюча на користь фондів лейкемії та лімфоми, в цьому році відзначала свою 32-ту річницю. І торгова марка Парлюкс знову виступила спонсором цього заходу, вже третій рік поспіль. Цим кроком італійська компанія ще раз підтверджує свою глибоку залученість в перукарське рух і серйозні проекти, спрямовані на поліпшення світу, в якому ми живемо.

19.10.2014


Коментарі 0