breadcrumbs_revolution_theme

Parlux - це сучасна італійська компанія, яка динамічно розвивається і виробляє професійний перукарський інструмент для вимогливих і постійно клієнтів. Продукти компанії проходять на її території стадії починаючи від проектування і тестування пілотних зразків і закінчуючи вже серійним складанням готових продуктів.

Розвиток торгової марки Parlux почався в 70-х роках ХХ століття. Засновник бренду, стиліст-професіонал Пол Пароді, вирішив почати свій бізнес в Мілані. Заручившись підтримкою друзів, він починає активну співпрацю з заводами лідерами перукарської промисловості, технологами та експертами, щоб в 1977 році світ побачив найпершу модель фена Parlux - Superturbo 1500. Потужний мотор, регулювання температури, зручний корпус - ці переваги допомогли Parlux швидко завоювати довіру професійних перукарів.

У 1985 році міланський бренд Parlux розробляє нову модель фенів, яка відрізняються ергономічною ручкою, що дозволяє фахівцям легко працювати з феном. Завдяки якості і незвичайному дизайну, ця модель стала зразком фенів в самих елітних перукарських залах Італії.

У 1991 році розвиток компанії прискорився, і штаб-квартира Parlux переїхала з Мілана в Треццано-суль-Навігліо, де до цього був завод торгової марки. Популярність бренду наростає - якість і надійність фенів Parlux оцінюють вже не тільки стилісти Італії, але й у всьому світі.

У 1993-97 рр. експерименти та дослідження компанії дозволяють удосконалити свою продукцію. А у 2000 році виробництво товарів Parlux ставиться на потік (до цього все виготовлялося вручну), і у компанії з'явилася можливість збільшити об’єми виробництва в короткі терміни. У тому ж році була відкрита лабораторія, де робот безперервно тестував фени, імітуючи роботу в салоні краси. Це дозволяло виявити дефекти продукції та поліпшити продуктивність.

У 2003-2006 рр. був випущений компактний фен Parlux 3200, що відрізняється потужністю і малою енергоємністю. Трохи пізніше був налагоджений випуск серії фенів, забезпечених генератором негативно заряджених іонів, що зменшують статичну електрику волосся. Під дією іонів з від'ємним значенням краплі води на волоссі перетворюються в мікро молекули і проникають в поверхню волосся. Тому після сушки таким феном волосся залишається м'яким, блискучим і здоровим.

2007 і 2010 роки були ознаменовані випуском нових моделей, які втілили в собі все краще, що було раніше. Перукарі отримали потужний і одночасно безшумний інструмент.

Трохи пізніше компанія налагодила випуск продукції, запчастини якої були створені з вдруге перероблених матеріалів, які пакували в екологічну тару з переробленого паперу - так компанія Parlux знову була в тренді, на цей раз в «ЕКО».


На початку 2011 року бренд випустив перший в світі глушник фенів Melody Silencer, що дозволяє знизити шум від фена на 45%.

Компанія не стоїть на місці і з кожним роком пропонує споживачам все нові, вдосконалені моделі фенів. В даний час компанія Parlux тримає марку одного з кращих виробників електроприладів по догляду за волоссям, випускаючи фени, глушники, плойки, шоломи, машинки для стрижки волосся, щипці для завивки. Продукцію Parlux із задоволенням використовують не тільки фахівці, а й звичайні споживачі в 60 країнах світу.