breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Вікторія» вже більше 20 років є постачальником устаткування для салонів краси та перукарень України. Основний напрямок нашої роботи - оснащення салонів краси і продаж електроінструментів, косметики для волосся і витратних матеріалів для професійного використання стилістами.

Компанія є офіційним імпортером продукції Parlux в Україні з 2007 року. За цей час нас з'єднали не тільки міцні ділові зв'язки, а й довіру, дружба і взаєморозуміння, так необхідні для успішного співробітництва. Компанія «Вікторія» є офіційним представником Parlux в Україні. У нас представлений повний асортимент торгової марки, включаючи професійні фени, дифузори та інші аксесуари. Ми є частим учасником українських профільних виставок для майстрів перукарського мистецтва, і продукцію Parlux завжди можна знайти на наших стендах. Філіальна мережа компанії «Вікторія» полегшує замовлення, доставку і отримання товарів в таких містах України, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя і Черкаси. Ми виконуємо доставку продукції Parlux в будь-який населений пункт України.

Наш магазин пропонує Вам повний асортимент продукції Parlux з максимально детальними даними про кожну модель. У Вас є можливість купити продукцію Parlux прямо на нашому сайті, а так само в одному з наших фірмових магазинів, адреси яких є на сторінці контактів. Компанія "Вікторія" є ексклюзивним партнером Parlux в Україні. Купуючи товари в нашій компанії, Ви завжди можете бути впевнені в їх оригінальному походження і високій якості. Весь асортимент товарів Parlux сертифікований в Україні.

Наш магазин Parlux - Україна надає офіційний післяпродажний сервіс і гарантійне обслуговування товарів Parlux. Купуючи товари у нас, ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш товар дійсно оригінальний, і в разі будь-якої проблеми ми завжди знайдемо швидке і ефективне рішення.