Фен Parlux 3800 - професійний продукт відомої у всьому світі італійської торгової марки, що характеризується високими технологіями, зручністю і відмінною якістю. Компактність (всього 18,5 см в довжину) і легкість дозволяють працювати з ним цілий день, не боячись зайвої напруги м'язів і втоми.

Генерація негативних іонів в фенеParlux 3800 гарантується перевіреною технологією IONIC & CERAMIC, що дозволяє зробити волосся блискучим, гладким і слухняним.

Фен Parlux 3800 Eco Friendly характеризуються досягненнями всіх продуктів Parlux, а саме: довговічність, велика потужність (2100 Вт), ідеальна форма і розмір, зручна ергономіка і збалансований розподіл ваги.

Запатентований мотор K-Lamination продовжує життя електроінструменту, гарантуючи його підвищений термін служби (до 2000 годин) і високу продуктивність (повітряний потік 75 кубометрів/год).

Нові технології Parlux 3800 включають в себе систему зниження шуму, так що професійні стилісти можуть довго використовувати фен, не завдаючи незручності своїм клієнтам або собі.

Екологічні фени для волосся Parlux 3800 поставляються з 2 спеціальними легкознімними соплами, які швидко і безпечно встановлюються на місце.


20.06.2013


Моделі до новини

Коментарі 0