Новинка від відомого італійського виробника перукарських інструментів - фен Парлюкс як коштовність. Презентація фена Parlux 385 PowerLight на виставці Cosmoprof-2014 в Італії принесла сюрпризи для шанувальників італійської торгової марки. Вподобана модель фена була представлена в новому відтінку - Light Blue Emerald.

Стильний, свіжий і яскравий колір смарагду (саме так перекладається назва нового відтінку), безумовно, є хітом 2014 року, і торгова марка Parlux не забула цим скористатися. Новий колір фена Парлюкс 385® Light Blue Emerald поповнив і без того яскраву лінійку професійних фенів Parlux і, звичайно, відразу завоював нових шанувальників.

Новий варіант вподобаного майстрам професійного фена для волосся Парлюкс 385 PowerLight має всі характеристики властиві своїй лінійці: компактність, ергономічність, невелика вага і надійність у використанні. Адже для його створення використовуються високоякісні деталі і матеріали.

Фен Parlux PowerLight 385 в кольорі Light Blue Emerald - це новий хіт для майстрів бажаючих бути завжди на піку моди і виділятися не тільки своєю зовнішністю, але і своїм інструментарієм.


19.08.2014

Коментарі 0