5 950.00 грн 5 772.00 грн

Parlux DIGITALYON Silver – це нове покоління професійних фенів Parlux Alyon, створених для більш легкої та ефективної роботи для найвибагливіших майстрів та стилістів. Зберігаючи найвищу якість та професіоналізм, які відрізняють фени Parlux протягом більше 40 років, новий Parlux DIGITALYON відрізняється ультра-сучасними технологіями та покращеними характеристиками, які дозволили досягти неймовірної продуктивності та потужності.

ЦИФРОВИЙ МОТОР

У фені Parlux DIGITALYON Silver використовується новий безщітковий цифровий мотор E-LYON, який дозволив зробити фен легшим, повітряний потік потужнішим, а рівень шуму меншим. Цифровий мотор має виняткові характеристики та подвоєний термін служби у порівнянні зі стандартними AC-моторами, які застосовуються у наших фенах. Мінімум вібрацій та ефективна робота з повітряним потоком на рівні 88 м3/год зроблять Вашу роботу комфортною та бездоганною.

НОВИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Нагрівальний елемент фена DIGITALYON Silver також отримав ряд змін - перш за все це форма у вигляді «хвилі», яка дозволила оптимізувати повітряний потік, зробити його більш однорідним, а також підвищити потужність до 2400 Вт. Таким чином, фени Парлюкс виходять на рівень високої потужності, щоб у Вас була можливість охопити практично будь-яку довжину та густину волосся. Магазин www.parlux.in.ua може рекомендувати цю модель для роботи з довгим і дуже довгим волоссям – потужності буде більш ніж достатньо. Модель буде ідеальною для роботи на волоссі довжиною від плечей та довшою. Якщо у Вас коротке волосся, варто розглянути попередню модель Alyon або більш ранню.

СИСТЕМА ІОНІЗАЦІЇ

Система іонізації AIR IONIZER TECH розроблена для оптимізації емісії негативних іонів, усунення статичної електрики, надання волоссю м'якості та блиску та прискорення часу сушіння. Нова технологія у поєднанні з керамікою, якою покриті внутрішні компоненти фена, забезпечує більшу кількість негативних іонів та більш стабільну роботу. Потужна система іонізації забезпечує максимум захисту волосся при сушінні, а також сприяє поліпшенню їхнього стану. Іонізація так само відмінно знімає статику з волосся, щоб воно не магнітилося.

HFS - HAIR FREE SYSTEM

У фені Парлюкс DIGITALYON Silver застосовується запатентована система легкого очищення двигуна - HFS-HAIR FREE SYSTEM. Волосся, яке в процесі експлуатації потрапляє на якір двигуна з часом призводить до виходу з ладу двигуна. Система HFS-HAIR FREE SYSTEM запобігає намотуванню волосся на якір, а видалити таке волосся з мотора легко – достатньо витягти спеціальну пружинку, яка знаходиться за фільтром. Таким чином, ресурс двигуна буде збільшений і Вам не потрібно звертатися до сервісу для очищення двигуна. Систему доповнює новітній фільтр, який вловлює ще більше дрібного волосся та пилу.

НАСАДКА-КОНЦЕНТРАТОР SLIM

Нова насадка SLIM була спеціально розроблена для створення «ефекту випрямлення», миттєво створюючи пряме та блискуче волосся. Якщо Ви часто витягуєте кучеряве волосся, то Вам, безсумнівно, сподобається нова насадка. Її особлива форма дозволяє рівномірно висушувати велику поверхню волосся, майже рівну ширині найпоширеніших щіток, що використовуються професіоналами, щоб прискорити та покращити роботу з «випрямлення» волосся. Кількість повітря, що виходить з насадки, у поєднанні з правильним теплом дозволяє випрямити волосся, зробивши його блискучим і м'яким всього за кілька рухів.

ЕРГОНОМІКА

Дизайн моделі, її розміри та форми залишилися незмінними з приголомшливою ергономікою та призматичною обробкою. Однак, фен став більш легким і комфортним у роботі, адже застосування цифрового мотора значно полегшило вагу фена, що дозволило досягти ще кращого балансування. Ручка фена DIGITALYON більш витягнута порівняно з попередніми нашими моделями та має додаткові насічки для впевненого охоплення. Під вказівний палець є кнопка холодного обдування, а з боку 2 перемикача режимів роботи з м'яким ходом. Модель оснащена оригінальним тримачем кабелю з петелькою та мережевим шнуром завдовжки 3.3 метри.

Особливості моделі Parlux DIGITALYON Silver:

 • Потужність 2400 Вт
 • Цифровий двигун без щіток E-LYON
 • Однорідний стабільний повітряний потік 88 м3/год.
 • Нова конструкція нагрівального елемента
 • Система іонізації AIR IONIZER TECH
 • Система швидкого очищення та захисту двигуна HAIR FREE SYSTEM
 • Легка вага, ідеальне балансування
 • М'які перемикачі режимів роботи
 • Мережевий шнур з новим утримувачем та довжиною 3.3 метри
 • Кнопка холодного обдування
 • 2 швидкості
 • 4 температурні режими
 • ECO Friendly – екологічно чисті матеріали у виробництві
 • Антибактеріальне покриття корпусу

Комплектація:

 • Вузька насадка-концентратор Slim
 • Широка насадка-концентратор
 • Насадка-дифузор Magic Sense

Фен Parlux DIGITALYON Silver + Magic Sense видео

Серія DigitAlyon
Типорозмір фену компактний
Потужність 2400 W
Повітряний потік 88 куб.м/год
Іонізація так
Кіл-сть швидкостей 2
Кіл-сть режимів температури 4
Холодне повітря так
Насадки в комплекті 3
Довжина кабеля 3.3 метри
Колір сріблястий, матовий
Вага 422 грами

Відгуків поки що немає.

Юлія / 18.10.2023
Добрий день. Яка вага данної моделі? Яка модель краще, якщо обирати між Digitalyon та Alyon?
Parlux - Україна
Вітаємо! Вага 422 грами - це вказано в технічних характеристиках. Модель DIGITALYON краща, оскільки оснащена цифровим мотором, який дає фенові більший повітряний потік та має більш довгий термін роботи.
Алиса / 13.12.2022
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, який у цього фена діаметр сопла?
Parlux - Україна
Вітаємо! 46 мм
Parlux DIGITALYON
Parlux DIGITALYON
НОВИНКАParlux DIGITALYON – це нове покоління професійних фенів, створених для більш легкої та ефективної роботи для найвибагливіших майстрів та стилістів. Зберігаючи найвищу якість та професіоналізм, які відрізняють фени Parlux протягом більше 40 рок..

Супутні та схожі

Теги: діджитал еліон